Лаптоп Lenovo ThinkBook 16 G8 Intel Core Ultra 5 135H, 14C (up to 4.6GHz, 18MB), 16GB DDR5, 1TB SSD, 16" WUXGA (1920x1200)
Продукт № 490753
В наличностновТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | ThinkBook 16 |
| Процесор: | Чериринадесетядрен Intel Core Ultra 5 135H 1.20 GHz, 18 MB cache |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Вградена - Intel Arc Graphics |
| Твърд диск: | 1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD |
| Екран: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits WUXGA (1920x1200) IPS, Матов дисплей |
| Камера: | Вградена FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежова карта: | 100/1000M |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 35.6 x 25.4 x 1.8 cm |
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: | 3-Cell, 71Wh, 65W USB-C (3-pin) adapter |
| Тегло: | 1.70 кг. |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















