Лаптоп LENOVO IP3 SLIM 16, AMD Ryzen 3 7330U, 8GB, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, 16"
Продукт № 365756
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | LENOVO |
| Серия: | IP3 SLIM 16 |
| Процесор: | AMD Ryzen 3 7330U |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Твърд диск: | 512 GB SSD |
| Екран: |
|
| Камера: | FHD 1080p |
| Звук: | 2x 1.5W Dolby Audio |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Без вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Card reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 359.2 x 257 x 17.9-18.4 мм |
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: | Integrated 47Wh |
| Тегло: | 1.740 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













