Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10, 15.3", Full HD+, AMD Ryzen 7 7735HS, AMD Radeon 680M, 16 GB, 512 GB SSD, Без OS, Зелен
Продукт № 457714
В наличностТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | LENOVO |
| Серия: | IdeaPad |
| Процесор: | Осемядрен AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.7 GHz, 16 MB cache) |
| Памет: | 16 GB LPDDR5X 6400 |
| Видеокарта: | Интегрирана AMD Radeon 680M |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 15.3" (38.86 см) Full HD+ (1920 x 1200) IPS матов с LED подсветка, 300 nits |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма мрежова карта |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Micro SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 33.9 x 23.6 x 1.56 cм |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | литиево-йонна батерия, 70 Wh, 65 W Адаптер |
| Тегло: | 1.500 кг |
| Цвят: | Зелен |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















