Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10, 15.1", WQXGA, AMD Ryzen 7 7735HS, AMD Radeon 680M, 32 GB, 512 GB SSD, Без OS, Сив
Продукт № 490248
В наличностновТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | LENOVO |
| Серия: | IdeaPad |
| Процесор: | Осемядрен AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.7 GHz, 16 MB cache) |
| Памет: | 32 GB LPDDR5X 6400 |
| Видеокарта: | Интегрирана AMD Radeon 680M |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 15.1" (38.35 см) WQXGA (2560 x 1600) OLED лъскав, 165 Hz, 600 nits |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма мрежова карта |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Micro SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 33.9 x 23.6 x 1.56 cм |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | литиево-йонна батерия, 70 Wh, 65 W Адаптер |
| Тегло: | 1.500 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.




















