Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8, Ryzen 3 7320U, 8GB, 256GB SSD NVMe, 15.6" Full HD
Продукт № 409401
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | LENOVO |
| Серия: | IdeaPad Slim 3 (15") G8 |
| Процесор: | Четириядрен AMD Ryzen 3 7320U, 2.4 - 4.1 GHz, 4 MB cache |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | AMD Radeon 610M |
| Твърд диск: | 256 GB SSD NVMe |
| Екран: | 15.6" (39.62 см) Full HD (1920 x 1080) TN матов с LED подсветка |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | 4-in-1 Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Без ОС |
| Батерия: | 3-клетъчна, литиево-полимерна 47 Wh |
| Тегло: | 1.70 кг. |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.






















