Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10, 16.0", Full HD+, тъчскрийн, AMD Ryzen AI 5 340, AMD Radeon 840M, 16 GB, 512 GB SSD, W11H, Син
Продукт № 472459
В наличностТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | IdeaPad 5 |
| Процесор: | Шестядрен AMD Ryzen AI 5 340 (2.0 - 4.8 GHz, 16 MB cache) |
| Памет: | 16 GB LPDDR5X 7500 |
| Видеокарта: | Интегрирана AMD Radeon 840M |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 16" (40.64 см) Full HD+ (1920 x 1200) IPS лъскав сензорен с LED подсветка, 300 nits |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма мрежова карта |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Micro SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 35.6 x 25.5 x 1.84 cм |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Батерия: | литиево-йонна батерия, 57 Wh, 65 W Адаптер |
| Тегло: | 2.000 кг |
| Цвят: | Син |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















