Лаптоп Lenovo IdeaPad 1, Ryzen 5 7520U, 8GB, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M, 15.6" FHD
Продукт № 376467
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Lenovo |
| Серия: | IdeaPad 1 (15") Gen 7 |
| Процесор: | Четириядрен AMD Ryzen 5 7520U (2.8 - 4.3 GHz, 4 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | AMD Radeon 610M |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 15.6" (39.62 см) Full HD (1920 x 1080) TN матов с LED подсветка |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Без вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Батерия: | 3-клетъчна, литиево-полимерна батерия, 42 Wh |
| Тегло: | 1.80 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















