Лаптоп HP EliteBook 820 (D7V74AV_19334040)
Продукт № 109797
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | HP |
| Серия: | EliteBook 820 |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i7-4600U (2.10 GHz, 4 MB cache) |
| Памет: | 8192MB DDR3L |
| Видеокарта: | Intel HD8 Graphics 4400 |
| Твърд диск: | 500GB SATA 7.2krpm + 32GB Flash Module (SSD) |
| Екран: | 12.5" (31.75 cm) LED HD (1366 x 768), UWVA Ultraslim |
| Камера: | Вградена 720p уеб-камера с микрофон |
| Звук: | HD Audio with DTS Studio Sound |
| Оптично устройство: | - |
| Мрежова карта: | Gigabit Network Connection (10/100/1000 NIC) |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Media Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Part. No: D7V74AV_19334040 |
| Операционна система: | Windows 7 Professional или Windows 8.1 Professional |
| Батерия: | 3-cell (26 WHr) HP Long Life |
| Тегло: | 1.33 kg. |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















