| Категория: | Лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | 7KP90EA |
| Големина на екрана: | 14 инча |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 Full HD |
| Серия на процесора: | AMD Ryzen |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 Pro 3700U |
| Честота на процесора: | 2.32 GHz |
| Брой процесорни ядра: | 4 бр. |
| Тип на хард диска: | SSD |
| RAM Памет (GB): | 16 GB |
| Големина на хард диска: | 512 GB |
| Памет на видеокартата: | 0 GB |
| Видеокарта: | AMD Radeon Vega 10 |
| USB 3.0 порт: | ДА |
| HDMI порт: | ДА |
| вградена камера: | ДА |
| четец - пръстов отпечатък: | ДА |
| сензорен дисплей: | НЕ |
| DisplayPort: | НЕ |
| четец на карти: | ДА |
| подсветка на клавиатурата: | ДА |
| Операционна система: | Windows 10 Professional |
| Тегло: | 1.53 кг |
| матов екран: | ДА |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранция: | 36 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1250.91 EUR
1250.91 EUR
Лаптоп HP EliteBook 745 G6, AMD Ryzen 7 Pro 3700U(2.32Ghz, up to 4GH/4MB/4C), 14" FHD UWVA 1000 nits AG with Privacy + WebCam 720p, 16GB 2400Mhz 1DIMM, 512GB PCIe SSD, WiFi 6AX200 + BT, Backlit Kbd, FPR, 3C Long Life 3Y Warr, Win 10 Pro 64 bit 7KP90EA
| Серия: | EliteBook 745 |
| Софтуер: | Windows 10 Pro 64-bit |
| Процесор, серия: | AMD Quad Core |
| Процесор: |
|
| Памет, GB: | 16GB 2400MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове: |
|
| Памет, тип: | DDR4 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB PCIe |
| Дисплей, inch: | 14,0" (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 - FullHD |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Матов (Anti-Glare) |
| Видео карта: | AMD Radeon Vega Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: |
|
| Мрежа: | Realtek 10/100/1000 GbE |
| Безжична мрежа: | WiFi 6AX200 |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: |
|
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 1 headphone/microphone combo |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | 1 docking connector |
| Четец за карти: | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | WebCam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS: | Да |
| Батерия, cell: | 3C Long Life Batt |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 32.6 x 23.4 x 1.8 |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.53 kg |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














