Лаптоп HP EliteBook 740 (J8Q66EA)
Продукт № 108681
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | HP |
| Серия: | EliteBook 740 |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i5-4210U (1.7 GHz, up to 2.7 GHz, 3 MB cache) |
| Памет: | 4 GB 1600 MHz DDR3L |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics 4400 |
| Твърд диск: | 500GB SATA 5400rpm |
| Екран: | 14.0" FHD UWVA (1920 x 1080), Матов дисплей с LED подсветка |
| Камера: | Вградена 720p HD уеб-камера с микрофон |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | - |
| Мрежова карта: | Intel I218-LM GbE (10/100/1000 NIC) |
| Безчижна мрежа: | 802.11a/b/g/n (2x2) and Bluetooth 4.0 Combo |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | media card reader |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Windows 7 Professional 64 |
| Батерия: | 1 secondary battery connector |
| Тегло: | 1.58 kg. |
| Цвят: | |
| Гаранционен срок: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










