Лаптоп Dell XPS 9340, Intel Core Ultra 7 155H, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc Graphics, 13.4"
Продукт № 407021
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Dell |
| Серия: | XPS 9340 |
| Процесор: |
|
| Памет: | 16GB LPDDR5X |
| Видеокарта: | Intel Arc Graphics |
| Твърд диск: | 512GB M.2 PCIe NVMe SSD |
| Екран: |
|
| Камера: | HD камера |
| Звук: | Вградени стерео гворители |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройствп |
| Мрежова карта: | Без вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: | Intel Killer Wi-Fi 7 1750 (BE200) 2x2 |
| Изходи/Интерфейси: | 2 Thunderbolt 4 ports with Power Delivery (Type-C) |
| Картов четец: | Без четец за карти |
| Екстри: |
|
| Други: | |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Батерия: | 3-клетъчна литиево-йонна батерия,55 Whr |
| Тегло: | 1.220 кг |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















