Лаптоп Dell Vostro 3520, Intel Core i3-1215U, 8GB, 512GB SSD NVMe, Ubunto, 15.6" FHD, Черен
Продукт № 417838
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Dell |
| Серия: | Vostro 3520 |
| Процесор: | Шестядрен Intel Core i3-1215U, 0.9 - 4.40 GHz, 10 MB cache |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Твърд диск: | 512GB SSD NVMe |
| Екран: | 15.6" (39.62 см) Full HD (1920 x 1080) WVA матов с LED подсветка |
| Камера: | HD уеб-камера |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Ubunto |
| Батерия: | 3-клетъчна, литиево-полимерна 41 Wh |
| Тегло: | 2.00 кг. |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















