Лаптоп Dell Pro Max 16 MC16250, Intel Ultra 7 265H, 16" FHD+ LCD with 300 nits, 16GB DDR5, 512GB M.2 2230 SSD, Windows 11 Pro, Черен
Продукт № 471856
В наличностпромоцияПРОМОЦИЯ
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Dell |
| Серия: | Pro Max 16 |
| Процесор: |
|
| Памет: | 16GB 5600MT/s (2x8GB) DDR5 |
| Видеокарта: | Интегрирана Intel Arc Graphics |
| Твърд диск: | 512GB M.2 2230 Gen4 PCIe NVMe SSD |
| Екран: | 16.0" (40.64 cm), 1920x1200, 300 nits, 60Hz |
| Камера: | FHD HDR IR Camera |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Smart Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери (Ш, Д, В), см: 35.8 x 25.6 x 1.5 см |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Батерия: |
|
| Тегло: | 2.200 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














