Лаптоп Dell Latitude 7455, Snapdragon X Elite X1E-80-100, 1TB M.2 PCIe Gen 4 NVMe, 32 GB
Продукт № 417136
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Dell |
| Серия: | Latitude 7455 |
| Процесор: | Дванадесетядрен Snapdragon X Elite X1E-80-100 (3.40 GHz, 42 MB cache) |
| Памет: | 32GB LPDDR5X (8448 MT/s onboard) |
| Видеокарта: | Qualcomm Adreno Graphics |
| Твърд диск: | 1 TB M.2 2230 TLC PCIe Gen 4 NVMe SSD |
| Екран: | 14.0" QHD+ (2560x1600), IPS, матов и сензорен дисплей |
| Камера: |
|
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежова карта: | Без мрежова карта |
| Безчижна мрежа: | Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 2x2 |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Micro SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 31.4 x 22.4 x 1.7 см. |
| Операционна система: | Windows 11 professional |
| Батерия: | 3 Cell, 54 Wh, ExpressCharge; 65W AC adapter, USB Type-C, EcoDesign |
| Тегло: | 1.44 кг. |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















