| Категория: | Лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | N039L742014EMEA |
| Големина на екрана: | 14 инча |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 Full HD |
| Серия на процесора: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-1185G7 |
| Честота на процесора: | 3.0 GHz |
| Брой процесорни ядра: | 4 бр. |
| Тип на хард диска: | SSD |
| RAM Памет (GB): | 16 GB |
| Големина на хард диска: | 512 GB |
| Памет на видеокартата: | 0 GB |
| Видеокарта: | Интегрирана |
| USB 3.0 порт: | ДА |
| HDMI порт: | ДА |
| вградена камера: | ДА |
| четец - пръстов отпечатък: | НЕ |
| сензорен дисплей: | НЕ |
| DisplayPort: | НЕ |
| четец на карти: | ДА |
| подсветка на клавиатурата: | НЕ |
| Операционна система: | Windows 10 Professional |
| Тегло: | 1.22 кг |
| матов екран: | ДА |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1654.24 EUR
1654.24 EUR
Лаптоп Dell Latitude 7420, Intel Core i7-1185G7 (12M Cache, up to 4.8 GHz), 14.0" FHD Wide View AG 400nits Carbon Fiber, 16GB DDR4, 512GB SSD PCIe M.2, Intel Iris Xe, IR Cam/Mic, Wireless AX201+ Bluetooth, Backlit Keyboard, Win 10 Pro (64bit), 3Y ProSpt N039L742014EMEA
| Серия: | Latitude 7420 |
| Софтуер: | Windows 10 Pro (64bit) English |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: |
|
| Чипсет: | Tiger Lake U PCH |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | - |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 - FullHD |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Матов (Anti-Glare) |
| Видео карта: | Inte Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: |
|
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2 802.11ax 160MHz |
| Bluetooth: | Bluetooth v5.1 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2230/2280 Keyed M slot for solid-state drive |
| USB порт: | 1 SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 Type-A with PowerShare |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 2 Thunderbolt 4 with Power Delivery/DisplayPort AltMode/USB 4 type-C |
| Аудио портове: | 1 Combo Mic/Headphone Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Smart Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | IR Cam,Mic |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност: | One Wedge shaped lock slot |
| Windows OS: | Да |
| Батерия, cell: |
|
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 32.1 x 20.9 x 1.9 cm |
| Цвят: | Черен |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.22 kg |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














