Лаптоп Dell Latitude 3440 (CA003L34401EM)
Продукт № 108416
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Dell |
| Серия: | Latitude 3440 |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i5-4210U (1.70 GHz, 3 MB cache) |
| Памет: | 4096MB 1600MHz DDR3L |
| Видеокарта: | Intel HD Graphics 4400 |
| Твърд диск: | 500GB 5.4krpm Hybrid HDD with 8GB Flash |
| Екран: | 14.0" (35.56 cm) HD (1366 x 768), Матов дисплей с WLED подсветка |
| Камера: | Вградена 720p HD video уеб-камера |
| Звук: | High Quality Speakers |
| Оптично устройство: | Internal / Non-Swappable Tray Load 8X DVD+/-RW |
| Мрежова карта: | Gigabit Ethernet |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | 4 in 1 memory card reader (SD, SDHC, MS, MS Pro) |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Ubuntu 12.04 |
| Батерия: | 4-Cell Battery (40 WHr) |
| Тегло: | 2.10 kg. |
| Цвят: | Графит |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













