Лаптоп ASUS UX360CA-DQ248T
Продукт № 168477
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | ASUS |
| Серия: | UX360CA |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core M3 7Y30 (4M Cache, 1.00 GHz up to 2.60 GHz) |
| Памет: | 4096MB LPDDR3 1866MHz |
| Видеокарта: | Integrated Intel HD Graphics |
| Твърд диск: | 128 GB SSD |
| Екран: | 13.3" LED backlit QHD+ (3200 x 1800), Glare Touchscreen |
| Камера: | Вградена HD уеб-камера с микрофон |
| Звук: | Вградени стерео говорители, ASUS SonicMaster Technology |
| Оптично устройство: | - |
| Мрежова карта: | |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD card reader |
| Екстри: | Bluetooth |
| Други: | Размери : 32.28 x 22.00 x 1.37 cm |
| Операционна система: | Windows 10 Home |
| Батерия: | 3 Cells 54 Whrs Polymer Battery |
| Тегло: | 1.00 kg. |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














