Лаптоп Asus TP300LD-DW049H
Продукт № 106867
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Asus |
| Серия: | TP series |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i5-4210U (1.70 GHz, 3 MB cache) |
| Памет: | 4096MB 1600MHz DDR3 |
| Видеокарта: | NVIDIA GeForce 820 ( N15V-GM) - 2048MB DDR3 |
| Твърд диск: | 1000GB SATA 5400rpm |
| Екран: | 13.3" (33.78 cm) HD (1366 x 768), Glare, Touch |
| Камера: | Вградена HD уеб-камера с микрофон |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | - |
| Мрежова карта: | - |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD MMC Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Part. No: 90NB06T1-M00710 |
| Операционна система: | Windows 8.1 (64bit) |
| Батерия: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack |
| Тегло: | 1.70 kg. |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













