Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614JZ-N4013, Core i7-13650HX, 32GB, 1TB SSD, RTX 4080 12GB, 16"
Продукт № 380012
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Asus |
| Серия: | G614 (ROG Strix G16 2023) |
| Процесор: | Четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX (3.60 - 4.90 GHz, 24 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: |
|
| Твърд диск: | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 16" (40.64 см) WQXGA (2560 x 1600) IPS матов с LED подсветка |
| Камера: | HD уеб-камера |
| Звук: | Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Без вграден картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 90 Wh |
| Тегло: | 2.70 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















