Лаптоп Asus ExpertBook P5405CSA-NZ0856,Ultra 7 258V, 14" WQXGA (2560 x 1600), 32GB DDR5X, 1TB SSD, Без OS, Сив
Продукт № 490554
В наличностновТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Asus |
| Серия: | ExpertBook |
| Процесор: | Осемядрен Intel Core Ultra 7 258V (2.20 - 4.80GHz, 12 MB cache) |
| Памет: | 32GB LPDDR5X |
| Видеокарта: | Интегрирана Intel Arc Graphics |
| Твърд диск: | 1000GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Екран: | 14.0" (35.56 cm), 144Hz, QHD (2560x1600), матов, 400 nits |
| Камера: | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма мрежова карта |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери (Ш, Д, В), cm: 31.2 x 22.3 x 1.6 cm |
| Операционна система: | Без OS |
| Батерия: | 3-cell Li-ion, 63WHrs, 65W AC Adapter, TYPE-C |
| Тегло: | 1.300 кг |
| Цвят: | Сив |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














