Лаптоп Apple MacBook Air 13 2026, Starlight, 13.6", 2560 x 1664, Apple M5, 8 ядра GPU Apple M5, 16 GB, 512 GB SSD, Златист
Продукт № 490373
В наличностновТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Apple |
| Серия: | MacBook Air |
| Процесор: | Десетядрен Apple M5 (2.89 - 4.46 GHz, 28MB cache) |
| Памет: | 16 GB LPDDR5X 9600 |
| Видеокарта: | 8 ядра GPU Apple M5 |
| Твърд диск: | 512 GB SSD |
| Екран: | 13.6" (34.54 см) (2560 x 1664) IPS Liquid Retina лъскав с LED подсветка, 500 nits |
| Камера: | 12 MP уеб-камера |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Няма вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Няма мрежова карта |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: | Размери: 30.4 x 21.5 x 1.13 cм |
| Операционна система: | Mac OS Tahoe |
| Батерия: | литиево-полимерна батерия, 53.8 Wh |
| Тегло: | 1.300 кг |
| Цвят: | Златист |
| Гаранционен срок: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















