| Категория: | Лаптопи |
| Производител: | |
| Модел: | NX.A4EEX.002 |
| Големина на екрана: | 14 инча |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 Full HD |
| Серия на процесора: | AMD Athlon |
| Процесор: | AMD Athlon Silver 3050U |
| Честота на процесора: | 3.2 GHz |
| Брой процесорни ядра: | 2 бр. |
| Тип на хард диска: | SSD |
| RAM Памет (GB): | 8 GB |
| Големина на хард диска: | 256 GB |
| Памет на видеокартата: | 0 GB |
| Видеокарта: | Интегрирана |
| DisplayPort: | НЕ |
| четец на карти: | ДА |
| USB 3.0 порт: | ДА |
| HDMI порт: | ДА |
| вградена камера: | ДА |
| четец - пръстов отпечатък: | ДА |
| сензорен дисплей: | ДА |
| подсветка на клавиатурата: | НЕ |
| Операционна система: | Windows 10 Home |
| Тегло: | 1.5 кг |
| матов екран: | НЕ |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
533.18 EUR
533.18 EUR
Лаптоп Acer Spin 3 SP314-21N-R4B1 - NX.A4EEX.002
| Тип на продукта: | : |
|
| Подходящ за: | : | за дома |
| Процесор: | : | Двуядрен AMD Athlon Silver 3050U (2.30 - 3.20 GHz, 4 MB cache) |
| Видео карта: | : | AMD Radeon RX Vega 2 |
| Памет: | : | 8 GB DDR4 |
| Слотове за памет: | : |
|
| Твърд диск: | : | Без твърд диск |
| SSD диск: | : | 256 GB M.2 NVMe SSD |
| Дисплей: | : | 14" (35.56cm) Full HD (1920x1080) IPS лъскав сензорен дисплей с LED подсветка |
| Камера: | : | HD уеб-камера с два микрофона |
| Аудио: | : |
|
| Оптично устройство: | : | |
| Безжичен LAN: | : | Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n |
| LAN: | : | Без вграден LAN порт |
| Интерфейси и портове: | : |
|
| Четец за карти: | : | Micro SD Card Reader |
| Клавиатура: | : |
|
| Екстри: | : |
|
| Операционна система: | : | Windows 10 Home 64-bit |
| Антивирусен софтуер: | : | |
| Офис пакет: | : | |
| Батерия: | : |
|
| Тегло: | : | 1.50 кг |
| Размери: | : | 32.5 x 23.0 x 1.69 см |
| Цвят: | : | Сребрист |
| Гаранционен срок: | : |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



























