Лаптоп Acer Swift 3 SF314-43-R14V, Ryzen 5 5500U, 16GB, 512GB SSD, Radeon Graphics, 14"
Продукт № 402194
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | ACER |
| Серия: | Swift 3 SF314-43 |
| Процесор: | Шестядрен AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 GHz, 8 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | AMD Radeon Graphics |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 14" (35.56 см) Full HD (1920 x 1080) IPS матов с LED подсветка |
| Камера: | HD уеб-камера |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Без вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Без четец на карти |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: |
|
| Тегло: | 1.70 кг |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранционен срок: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















