Лаптоп Acer Nitro 5 AN517-55-72EN, Core i7-12650H, 32GB, 1TB SSD NVMe, RTX 4060 8GB, 17" FHD
Продукт № 379292
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Acer |
| Серия: | Nitro 5 AN517-55 |
| Процесор: | Десетядрен Intel Core i7-12650H (3.70 - 4.70 GHz, 24 MB cache) |
| Памет: | 32 GB DDR5 4800 MHz |
| Видеокарта: |
|
| Твърд диск: | 1 TB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 17" (43.94 см) Full HD (1920 x 1080) IPS матов с LED подсветка |
| Камера: | HD уеб-камера |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Без вграден картов четец |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: |
|
| Тегло: | 3.10 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 36 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















