Лаптоп Acer Nitro 5, AN515-58-785S, Intel Core i7-12700H, 16GB, 1TB SSD, 6GB GDDR6
Продукт № 386073
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Acer |
| Серия: | Nitro |
| Процесор: | Четиринадесет Intel Core i7-12700H 3.50-4.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 |
| Твърд диск: | 1000GB PCIe SSD |
| Екран: |
|
| Камера: | HD уеб камера |
| Звук: | Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 6ax |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Без вграден четец за карти |
| Екстри: |
|
| Други: |
|
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: | 4-клетъчна литиево-йонна батерия, 57.5 Wh |
| Тегло: | 2.50 кг |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















