Лаптоп Acer Nitro 5, AN515-54-5156
Продукт № 221090
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Acer |
| Серия: | Nitro |
| Процесор: | Четириядрен Intel Core i5-9300H (2.40 GHz, 8 MB cache) |
| Памет: | 8192MB DDR4 2666MHz |
| Видеокарта: | NVIDIA GeForce GTX 1650 - 4096MB |
| Твърд диск: | 1000GB SATA 7200rpm |
| Екран: | 15.6'' (39.62 cm) FHD IPS (1920 x 1080), Матов дисплея |
| Камера: | Вградена уеб-камера |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | - |
| Мрежова карта: | Gigabit Ethernet |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | - |
| Екстри: |
|
| Други: | Part. No: NH.Q59EX.03A |
| Операционна система: | Linux |
| Батерия: | 55 Wh 3580 mAh 15.4 V 4-cell Li-ion battery pack |
| Тегло: | 2.30 kg. |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















