Лаптоп Acer Aspire VN7-791G
Продукт № 108573
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Acer |
| Серия: | Aspire VN7 |
| Процесор: | Четириядрен Intel Core i7-4710HQ (2.50 GHz, 6 MB cache) |
| Памет: | 16384MB DDR3 |
| Видеокарта: | NVIDIA GeForce GTX 860M - 2048MB GDDR5 |
| Твърд диск: | 2000GB SATA + 128GB SSD |
| Екран: | 17.3'' (43.94 cm) FullHD (1920 x 1080), IPS LED-backlit ComfyView |
| Камера: | Acer Crystal Eye HD уеб-камера |
| Звук: |
|
| Оптично устройство: | BluRay Combo |
| Мрежова карта: | Gigabit Ethernet |
| Безчижна мрежа: |
|
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | SD Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Part. No: NX.MTHEX.002 |
| Операционна система: | Windows 8.1 |
| Батерия: | 52.5 Wh 4605 mAh 11.4 V 3-cell Li-ion battery pack, Battery life up to 4 hours |
| Тегло: | 3.00 kg. |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 12 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














