Лаптоп ACER Aspire A317-52-3087 17.3FHD-i3-1005G1-8G-256G
Продукт № 336474
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | ACER |
| Серия: | Aspire A317-52-3087 |
| Процесор: | Двуядрен Intel Core i3-1005G1, 4mb Cache, up to 3.40 GHz |
| Памет: | 8 GB, DDR4, |
| Видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Твърд диск: | SSD 256 GB PCIe NVMe |
| Екран: | 17.3" (1920 X 1080), Full HD, IPS, матов с LED подсветка |
| Камера: | Вградена уеб камера |
| Звук: | Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство: | DVD Writer DL |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 5 802.11 ac/b/g/n |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Няма картов четец |
| Екстри: | Bluetooth 4.2 |
| Други: | Размери - 41.95 x 28.95 x 2.46 см |
| Операционна система: | Без ОС |
| Батерия: | 2-клетъчна, литиево-йонна, 36.7 Wh |
| Тегло: | 2.70 кг. |
| Цвят: | Черен |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














