Лаптоп Acer Aspire 3 A317-54-36WA, l Core i3-1215U, 16GB, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, 17.3"
Продукт № 404194
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | Acer |
| Серия: | Aspire 3 A317-54/54G |
| Процесор: | Шестядрен Intel Core i3-1215U (3.30 - 4.40 GHz, 10 MB cache) |
| Памет: |
|
| Видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Твърд диск: | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Екран: | 17.3" (43.94 см) Full HD (1920 x 1080) IPS матов с LED подсветка |
| Камера: | HD уеб-камера |
| Звук: | Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | 10/100/1000 Mbps |
| Безчижна мрежа: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Без четец на карти |
| Екстри: | Bluetooth 5.0 |
| Други: |
|
| Операционна система: | Без операционна система |
| Батерия: |
|
| Тегло: | 2.30 кг |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранционен срок: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















