| Категория: | Контакти за обща употреба |
| Производител: | |
| Модел: | Unica |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
15.70 EUR
15.70 EUR
Разклонител шуко 5x 2P+E с ключ и кабел 1.5m Антрацит - SCHNEIDER ELECTRIC Unica ST9451B
| Марка: | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Серия: | Unica |
| Модел: | ST9451B |
| Брой гнезда: | 5 |
| Тип гнезда: | Шуко 2P+E (със заземяване) |
| Детска защита: | Да |
| Ключ за включване/изключване: | Да |
| Дължина на кабела: | 1.5 m |
| Цвят: | Антрацит |
| Номинален ток: | 16 A |
| Номинално напрежение: | 230 V |
| Заземяване: | Да |
| Тип монтаж: | Мобилен |
| Приложение: | Дом и офис |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.





