| Категория: | Контакти за обща употреба |
| Производител: | |
| Модел: | PB6TUD |
| Гаранция: | 12 месеца |
Очаквана доставка. На път!
Продуктът не е на склад!
43.90 EUR
Продуктът не е на склад!
43.90 EUR
ОБАДЕТЕ СЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
EATON Protection Box 6 Tel USB DIN
Гаранция : 1 години
| Име на продукта: | Протектор Eaton Protection Box 6 Tel@ USB DIN |
| Описание: | Eaton Protection Box 6 USB Tel@ Din - Surge protector - AC 220-250 V - 2500 Watt - output connectors: 6 - white |
| EAN: | 3553340667237 |
| Гаранция на производител: | 12 Months Warranty |
| General | |
| Device Type: | Surge protector - external |
| Colour: | White |
| Power Device | |
| Input Voltage: | AC 220-250 V |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Connectors: | 1 |
| Power Output Connectors Details: | 6 x power 2-pole 2 x 4 pin USB Type A |
| Max Electric Current: | 10 A |
| Power Capacity: | 2500 Watt |
| Dataline Surge Protection: | Network/phone line |
| Surge Suppression: | Yes |
| Miscellaneous | |
| Equipment Protection Value: | 50000 Euros |
| Compliant Standards: | ISO 9001, ISO 14001, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, EAC, IEC 60884-1, IEC 61000-6-3, IEC 61000-6-1, IEC 61643-11, CM |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support: | Limited warranty - replacement - 2 years |
| Dimensions & Weight | |
| Width: | 11 cm |
| Depth: | 24.5 cm |
| Height: | 4.75 cm |
| Weight: | 646 g |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.









