| Категория: | Контакти за обща употреба |
| Производител: | |
| Модел: | PB1D |
| Гаранция: | 24 месеца |
С поръчка. Обадете се за срок!
Продуктът е с предварителна поръчка!
16.70 EUR
Продуктът е с предварителна поръчка!
16.70 EUR
ОБАДЕТЕ СЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Филтър Eaton Protection Box 1 DIN PB1D
| Вх.напрежение, V: | 220 - 250 V |
| Вх.честота, Hz: | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A: | 16 A |
| Макс. мощност, kW: | 4 kW |
| Брой фази: | 1 |
| Входен извод: | 1 DIN |
| Брой изводи: | 1 |
| Тип изводи: | DIN (Schuko) |
| Дължина на кабела, m: | n/a |
| Защити: | Surge protection. Requires earth connection. |
| Форм-фактор: | N/A |
| Стандарти: |
|
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 72.5 x 55 x 9 mm |
| Тегло, g: | 115 g |
| Цвят: | Бял |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







