| Категория: | Контакти за обща употреба |
| Производител: | |
| Модел: | 1010081 |
| Гаранция: | 24 месеца |
Очаквана доставка. На път!
Продуктът не е на склад!
17.90 EUR
Продуктът не е на склад!
17.90 EUR
ОБАДЕТЕ СЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
EATON OUTPUT CABLE IEC-SHUKO 10A C14 - 3x Schuko-Box
Гаранция : 2 години
| Име на продукта: | Разклонител 1 х IEC C14 - 3 х Shuko 10A |
| Описание: | Eaton - Power cable - IEC 60320 C14 to CEE 7/7 (F) - 10 A - 1.7 m |
| EAN: | |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Type: | Power cable |
| Rated Current: | 10 A |
| Length: | 1.7 m |
| Connectivity | |
| Connector: | Power IEC 60320 C14 |
| Connector (Second End): | 3 x power CEE 7/7 - female |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







