| Категория: | Нови компютри |
| Производител: | |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
277.98 EUR
277.98 EUR
Настолен компютър HP t520 Flexible Series Thin Client / 32-bit OS / 2GB L J9A27EA
| Серия: | t520 |
| Софтуер: | HP ThinPro 32 |
| Процесор: | AMD GX-212JC Dual-Core SOC APU with AMD Radeon HD Graphics (1.2 GHz) 1.2 GHz |
| Памет, MB: | 2 GB 1600 MHz DDR3 SDRAM |
| Твърд диск, GB: | 8 GB MLC M.2 SSD |
| Оптично устройство: | - |
| Видео карта: | Integrated AMD Radeon HD Graphics |
| Звук: | 1/8-inch stereo mini-jack for headphone and 1/8-inch stereo mini-jack for microphone |
| Мрежа: | 10/100/1000 GbE |
| Интерфейс: |
|
| Четец за карти: | - |
| Аксесоари в комплекта: | HP USB Keyboard |
| Кутия: | Thin Client |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














