| Категория: | Нови компютри |
| Производител: | |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
894.25 EUR
894.25 EUR
Настолен компютър - всичко в едно Dell Inspiron 23, Intel Core i3-4150 (up to 3.50GHz, 3MB), 23" FullHD (1920x1080) Anti-Glare, HD Cam, 4096MB 1600MHz DDR3L, 1TB HDD, DVD+/-RW, AMD Radeon R7 A265 2GB DDR3, 802.11n, BT 4.0, Wireless Keyboard&Mouse, MS Windows 8.1 5397063656912
| Серия: | Inspiron 23 |
| Софтуер: | Windows 8.1 (64Bit) English |
| Процесор, серия: | Intel Core i3 |
| Процесор: |
|
| Памет, MB: | 4096МB Single Channel 1600MHz (4GBx1) |
| Памет, слотове: | 2 DIMM Slots |
| Памет, тип: | DDR3L |
| Твърд диск, GB: | 1000GB 5.4krpm SATA |
| Монитор: | 23" (58.42 cm) Display with Anti-Glare and FHD resolution (1920 x 1080) |
| Web камера, MP: | HD Cam |
| Видео карта: | AMD Radeon R7 A265 |
| Видео карта, МВ: | 2048MB DDR3 |
| Оптично устройство: | Tray load DVD Drive (Reads and Writes to DVD/CD) |
| Звук: | HD Audio with Waves MaxxAudio |
| Мрежа: |
|
| Модем: | - |
| Paralel порт: | - |
| Serial порт: | - |
| USB порт: | 5 USB 2.0 |
| eSATA порт: | - |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | Да |
| RJ-11 порт: | - |
| FireWire (1394) порт: | - |
| Аудио портове: | Audio Line Out |
| Разширителен порт: | - |
| DVI конектор: | - |
| VGA конектор: | - |
| S/PDIF конектор: | - |
| Четец за карти: | Media Card Reader |
| Аксесоари в комплекта: | US/EUR (QWERTY) Dell KM632 Wireless Keyboard and Mouse |
| Windows OS: | Да |
| Кутия: | All-in-One |
| Цвят: | Черен |
| Размери, cm: | 57.4 x 38.58 x 7.44 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












