Категория: | Захранвания |
Производител: | |
Мощност: | 850 W |
Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS |
На склад в: София
140.90 ЛВ
Segotep AM850 850W full modular
Захранващият блок Segotep AM850 850W Full Modular е отлично решение за ентусиасти и геймъри, които искат надеждност, висока производителност и максимална гъвкавост при сглобяване на компютърни системи. С модулен дизайн и впечатляваща мощност от 850W, този модел предлага ефективност и стабилна работа дори при натоварени конфигурации. Сертифициран с 80 PLUS сертификат за ефективност, Segotep AM850 гарантира оптимална енергийна ефективност и намалена консумация на електроенергия.
Захранването е оборудвано с висок клас 140 мм вентилатор за безшумно и ефективно охлаждане, което удължава живота на компонентите и осигурява стабилно подаване на ток. Благодарение на напълно модулната си конфигурация, инсталацията и управлението на кабелите са изключително лесни, придавайки по-подреден вид на Вашата система. Богатият набор от конектори го прави съвместимо с всякакъв хардуер: процесори, графични карти и периферни устройства, подходящо както за игри, така и за работа и стрийминг.
Изберете Segotep AM850 850W за безкомпромисна надеждност, тиха работа и енергийна ефективност във Вашата компютърна конфигурация!
Производител: | Segotep |
Мощност: | 850W |
Модулен дизайн: | Пълно модулен (Full Modular) |
Сертификат за ефективност: | 80PLUS |
Охлаждане: | 140 мм вентилатор |
Конектори за CPU: | 2 × 4+4 pin EPS 12V (780 мм) |
Конектори за PCIe: |
|
Конектори за дънна платка: | 1 × 24 pin (600 мм) |
Конектори SATA: | 3 × SATA |
Конектори Molex: | 3 × Molex |
Гаранция: | 24 месеца (с гаранционна карта/сериен номер) |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.