| Категория: | Захранвания |
| Производител: | |
| Модел: | RGPS-600W |
| Мощност: | 600 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличностнов
39.90 EUR
39.90 EUR
Redragon RGPS-600W 600W 80 PLUS Bronze
| Производител: | REDRAGON |
| Модел: | RGPS-600W |
| Мощност: | 600 W |
| Сертификат за ефективност: | 80 PLUS Bronze |
| Енергийна ефективност: | 85% |
| PFC: | Active PFC |
| +12V шина: | Единична (Single Rail), 48A |
| Охлаждане: | 120 mm безшумен вентилатор (Liquid Bearing) |
| Тип кабели: | Плоски (Flat cables) |
| Конектори: |
|
| Защити: |
|
| Стандарти: |
|
| Размери: | 160 x 150 x 86 мм |
| Тегло: | 1.42 кг |
| Цвят: | Черен |
| EAN: | 6950376730848 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.









