| Категория: | Захранвания |
| Производител: | |
| Модел: | GP-UD850GM PG5 |
| Мощност: | 850 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Гаранция: | 60 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
127.77 EUR
127.77 EUR
Gigabyte UD850GM PG5, 850W, 80+ GOLD, Modular, ATX 3.0, PCIe 5.0 Ready
Захранващ блок Gigabyte UD850GM PG5, 850W, 80+ GOLD, Modular, ATX 3.0, PCIe 5.0 Ready
| Мощност: | 850 W |
| Форм фактор: | ATX |
| Конектори: |
|
| Охлаждане: | 120 мм вентилатор |
| Ефективност: | 90% |
| PFC: | Active PFC |
| Тип окабеляване: | Модулно |
| Защити: |
|
| Размери: | 150 x 140 x 86 мм |
| Тегло: | 2.50 кг |
| Гаранция: | 60 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














