Xigmatek кутия Case mATX - NYX II - 4 RGB Fans
| Производител: | Xigmatek |
| Модел: | EN42225 |
| Формат (поддържани дънни платки): |
|
| Форм фактор: | Mini Tower |
| Разположение на захранващ блок: | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане: |
|
| RGB: |
|
| Прозрачен страничен капак: |
|
| Интерфейси (I/O панел): |
|
| Включени вентилатори (брой): | 4 |
| Включени вентилатори: |
|
| Опционални вентилатори: |
|
| 3.5" гнезда (брой): | 2 |
| 2.5" SSD гнезда (брой): | 3 |
| Разширителни слотове: | 4 |
| Макс. височина на охладител (CPU): | 160 mm |
| Макс. дължина на видеокарта: | 350 mm |
| Ограничение за PSU (захранване): | до 165 mm |
| Поддръжка на видеокарта (с предни вентилатори): | до 325 mm |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 386 x 200 x 413 mm |
| Тегло: | 5.26 кг |
| Допълнителни: |
|
| EAN (баркод): | 4711409542225 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



















