| Категория: | Кутии |
| Производител: | |
| Модел: | MPG VELOX 300R AIRFLOW _PZ_WHI |
| Размер на дъно: | Extended E-ATX |
| Цвят: | Бял |
| Водно охлаждане: | до 360 mm |
| Прозрачен панел: | страничен |
| Гаранция: | 36 месеца |
В наличностПоследни бройки
123.90 EUR
123.90 EUR
MSI MPG VELOX 300R AIRFLOW PZ WHITE, Mid-Tower, E_ATX-ATX-M-ATX-ITX, 2x USB 3.2, 1x USB Type-C 20Gbs, ARGB Fan Hub, Бял
| Производител: | MSI |
| Модел: | MPG VELOX 300R AIRFLOW _PZ_WHITE |
| Форм фактор на кутията: | Mid Tower (Midi Tower) |
| Съвместими форм фактори дънни платки: |
|
| Брой поддържани дънни платки: | 1 |
| Вътрешни гнезда за 3.5" устройства: | 1 |
| Вътрешни гнезда за 2.5" устройства: | 4 |
| Максимален брой вентилатори: | 13 |
| Включени вентилатори: | 3 x 120 mm |
| USB портове: |
|
| Аудио порт (слушалки): | 1 x 3.5 mm mini jack |
| Захранване: | Не е включено (опция) |
| Разположение на захранването: | Plug-in-module |
| Максимален брой захранвания: | 1 |
| Максимална височина на CPU охладител: | 165 мм |
| Максимална дължина на видеокарта/разширителна карта: | 400 мм |
| Характеристики на шасито: |
|
| Вградени елементи: |
|
| Материал на корпуса: | Закалено стъкло |
| Цвят: | Бял |
| Размери (Ш x В x Д): | 235 x 518 x 485 мм |
| EAN: | 4711377293174 |
| Гаранция: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















