| Категория: | Кутии |
| Производител: | |
| Модел: | PANO 100R PZ |
| Размер на дъно: | ATX |
| Цвят: | Черен |
| Водно охлаждане: | до 360 mm |
| Прозрачен панел: | преден и страничен |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличностПоследни бройки
115.90 EUR
115.90 EUR
MSI MAG PANO 100R PZ, Mid-Tower, ATX-M-ATX-ITX, 2x USB 3.2, 1x USB Type-C 20Gbps, ARGB Fan Hub, Mesh Panel, Tempered Glass
| Производител: | MSI |
| Модел: | PANO 100R PZ |
| Форм фактор на кутията: | Midi Tower |
| Съвместими форм фактори дънни платки: |
|
| Брой поддържани дънни платки: | 1 |
| Вградени бутони/контроли: |
|
| Вътрешни гнезда за 3.5"/2.5" устройства: | 2 |
| Вътрешни гнезда за 2.5" устройства: | 3 |
| Разширителни слотове: | 8 |
| Максимален брой вентилатори: | 10 |
| Включени вентилатори: | 4 x 120mm |
| USB Type-C (USB 3.2 Gen 2x2): | 1 |
| USB Type-A (USB 3.2 Gen 1): | 2 |
| Аудио порт: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване: | Захранващ модул (опция) |
| Разположение на захранването: | Вътрешен |
| Максимален брой захранвания: | 1 |
| Максимална височина на CPU охладител: | 166 мм |
| Максимална дължина на разширителна карта: | 380 мм |
| Характеристики на шасито: |
|
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x В x Д): | 290 x 518.7 x 482 мм |
| EAN: | 4711377231565 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















