| Категория: | Кутии |
| Производител: | |
| Модел: | MAG FORGE 320R AIRFLOW |
| Размер на дъно: | ATX |
| Цвят: | Черен |
| Водно охлаждане: | до 360 mm |
| Прозрачен панел: | страничен |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличностПоследни бройки
76.90 EUR
76.90 EUR
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW, Mid-Tower, ATX-M-ATX-ITX, 2x USB 3.2, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fans, Tempered Glass, Черен
| Производител: | MSI |
| Модел: | MAG FORGE 320R AIRFLOW |
| Форм фактор на кутията: | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори дънни платки: |
|
| Брой поддържани дънни платки: | 1 |
| Вградени елементи: |
|
| Вътрешни гнезда за 3.5"/2.5" устройства: | 2 |
| Вътрешни гнезда за 2.5" устройства: | 1 |
| Разширителни слотове: | 7 |
| Максимален брой поддържани вентилатори: | 11 |
| Включени вентилатори: | 4 x 120mm |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 Type-A) |
| Аудио интерфейс: | 2 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване: | Захранващ модул (опция) |
| Разположение на захранването: | Plug-in-module |
| Максимален брой захранвания: | 1 |
| Максимална височина на CPU охладител: | 150 мм |
| Максимална дължина на разширителна карта: | 390 мм |
| Характеристики на шасито: |
|
| Материал на корпуса: | Закалено стъкло |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x В x Д): | 210 x 498 x 472.5 мм |
| Тегло: | 7.05 кг |
| EAN: | 4711377121552 |
| Гаранция: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













