| Категория: | Кутии |
| Производител: | |
| Модел: | CGR-5YA6B-RGB |
| Размер на дъно: | Extended E-ATX |
| Цвят: | Черен |
| Водно охлаждане: | до 360 mm |
| Прозрачен панел: | страничен |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
83.90 EUR
83.90 EUR
COUGAR AIRFACE FLO RGB PC Case, Mid Tower, Black
| Производител: | Cougar Gaming |
| Модел: | CGR-5YA6B-RGB |
| Форм фактор на кутията: | Midi Tower |
| Поддържан форм фактор дънна платка: |
|
| Брой поддържани дънни платки: | 1 |
| Вградени бутони: |
|
| Вътрешни гнезда за 3.5" устройства: | 2 |
| Вътрешни гнезда за 2.5" устройства: | 1 |
| Разширителни слотове: | 7 |
| Максимален брой вентилатори: | 6 |
| Включени/монтирани вентилатори: |
|
| USB 3.2 Gen 2 (Type-C): | 1 |
| USB 3.0 (Type-A): | 2 |
| Аудио порт (слушалки): | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване: | Захранващ модул (опция) |
| Разположение на захранването: | Вътрешен |
| Максимален брой захранвания: | 1 |
| Максимална височина на CPU охладител: | 190 мм |
| Максимална дължина на разширителна карта (GPU): | 390 мм |
| Характеристики на шасито: |
|
| Цвят: | Черен |
| Дълбочина: | 480 мм |
| Височина: | 509 мм |
| Ширина: | 240 мм |
| Тегло: | 9.9 кг |
| EAN: | 4711649770167 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.






















