| Категория: | Кутии |
| Производител: | |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
124.32 EUR
124.32 EUR
CM MASTER CASE PRO 5
| Производител: | COOLER MASTER |
| Производител No.: | MCY-005P-KWN00 |
| Модел: | MASTER CASE PRO 5 |
| Form Factor: | ATX |
| Cooling: |
|
| I/O: |
|
| Slots for devices: | 5.25" ODD x 2; 3.5" HDD x 5; 2.5" SSD x 2+5 |
| Слотове: | 7 |
| Materials: |
|
| Цвят: | Dark metallic grey exterior with black interior |
| Тегло: | 10.70 kg |
| Размери: | 512 x 235 x 548 mm |
| Други: | CPU Air Cooling Support:190mm/7.5 inch; VGA Card Support:w/ 3.5" HDD Cage,296mm/11.7 inch; VGA Card Support:w/o 3.5" HDD Cage,412mm/16.2 inch |
| Гаранция: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.











