Аудио система Sony MHC-V11 Party System with Bluetooth MHCV11.CEL
| Усилвател, тип: | PRESET EQ |
| Субуфер, тип: | 1x 20cm (MRC) |
| Интерфейс: |
|
| Bluetooth: | Bluetooth & NFC |
| HDMI: | - |
| Аудио формати: | MP3 |
| Звукови режими: | R AND B / POP / ROCK / SALSA / ELECTRONICA / COUNTRY / HIP-HOP / JAZZ / FLAT |
| Караоке: | Karaoke - 2 x Mic input |
| Високоговорители, тип: |
|
| Честотен обхват, Hz: | FM: 87.5 - 108 MHz / 50 kHz |
| FM радио: | FM20 |
| Дистанционно управление: | yes + Smartphone Remote Control (SongPal) |
| Монтаж на стена: | - |
| Батерии: | - |
| Размери, mm: | 290 x 600 x 265mm |
| Тегло, kg: | 10 kg |
| Цвят: | Черен |
| Други: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



