Тонколони Dell AE515M Pro Stereo Soundbar 520-AANX
| Високоговорител, тип: | Sound bar - for monitor |
| Брой високоговорители: | Sound bar - stereo x 2 - active |
| Контрол на звука: |
|
| Микрофон: | 2 microphones - Background noise will be minimized while you're on a call with the soundbar’s dual mic array and echo cancellation feature |
| Интерфейс: |
|
| Bluetooth: | - |
| Честотен обхват, Hz: | 90 Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W: | 5 Watt |
| Захранване, тип: |
|
| Водоустойчивост: | - |
| Размери, mm: | 443 x 60 x 35 mm |
| Тегло, g: | 440 g |
| Цвят: | Черен |
| Други: | Optimize your conference calls and multimedia streaming with the powerful and exceptional audio clarity of the Dell Pro Stereo Soundbar – AE515M |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.






