| Категория: | Клавиатури |
| Производител: | |
| Модел: | ROC-12-151 |
| Тип свързване: | Кабел USB |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
151.80 EUR
151.80 EUR
ROCCAT Sova, Gaming Lapboard, US Layout - ROC-12-151
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Wired |
| Локализация на клавиатурата: | QWERTY |
| Keys Type: | Mechanical |
| Характеристики на клавиатурата: | Wrist Rest Multimedia Function Backlighting N-Key rollover USB Hub Built-in Memory Integrated Mousepad Easy-Shift[+] Technology |
| Брой USB 2.0 интерфейси: | 2 |
| Тип USB 2.0 конектор: | Тип A 4-pin |
| Локализация: | United States |
| Външен цвят: | Черен |
| Тип пакет: | Box |
| Дълбочина: | 280 mm |
| Височина: | 37 mm |
| Ширина: | 646 mm |
| Номинално тегло: | 2.35 kg |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.3 kg |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.3 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.3 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.3 kg |
| Пакети в кашон: | 1 |
| EAN код: | 4250288181830 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



