| Категория: | Клавиатури |
| Производител: | |
| Модел: | 920-013078 |
| Тип свързване: | Безжична Bluetooth |
| Комплект с мишка: | ДА |
| Кирилизация БДС: | НЕ |
| Светеща клавиатура: | НЕ |
| Геймърска клавиатура: | НЕ |
| Тип на клавишите: | Мембранни |
| Гаранция: | 24 месеца |
95.99 EUR68.90 EUR
LOGITECH POP ICON COMBO - LILAC - US INT'L - BT - INTNL-973
LOGITECH POP ICON COMBO - LILAC - US INT'L - BT - INTNL-973 е стилен и практичен комплект безжична клавиатура и мишка за ежедневна работа у дома или в офиса, с надеждна Bluetooth връзка и свеж цвят люляк.
С LOGITECH POP ICON COMBO - LILAC - US INT'L - BT - INTNL-973 получавате удобство без кабели и чисто работно пространство. Мембранните клавиши са подходящи за комфортно писане, а включената мишка със скролиращо колело улеснява навигацията при работа с документи и уеб съдържание.
Комплектът е създаден за настолен компютър и е отличен избор за търсещите Bluetooth периферия, комплект клавиатура и мишка и надеждни безжични аксесоари за компютър. Разположението е US/English (без БДС кирилизация), което го прави подходящ за потребители, които предпочитат международна подредба.
| Производител: | Logitech |
| Тип продукт: | Комплект клавиатура и мишка |
| Модел: | 920-013078 |
| Технология на свързване: | Безжичен |
| Безжична технология: | Bluetooth |
| Форм фактор: | Настолен компютър |
| Разположение на устройството: | Външен |
| Комплект с мишка: | Да |
| Тип на допълнителното устройство: | Мишка |
| Характеристики на мишката: | Скролиращо колело |
| Тип на клавишите: | Мембранни |
| Светеща клавиатура: | Не |
| Геймърска клавиатура: | Не |
| Кирилизация БДС: | Не |
| Локализация: |
|
| Външен цвят: | Люляк |
| Съвместими устройства: | Компютър |
| Батерия: | AA за клавиатура и AA за мишка (до 3 години живот на батерията, според производителя) |
| Размери на клавиатурата: | 321.2 x 138.47 x 35.4 мм |
| Тегло на клавиатурата: | 0.779 кг |
| Размери на мишката: | 104.8 x 59.4 x 35.2 мм |
| Тегло на мишката: | 0.82 кг |
| EAN: | 5099206127692 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














