| Категория: | Клавиатури |
| Производител: | |
| Модел: | 920-011851 |
| Тип свързване: | Безжична Bluetooth |
| Кирилизация БДС: | НЕ |
| Комплект с мишка: | НЕ |
| Светеща клавиатура: | НЕ |
| Геймърска клавиатура: | НЕ |
| Тип на клавишите: | Механични |
| Гаранция: | 24 месеца |
47.99 EUR39.90 EUR
LOGITECH K380S Multi-Device Bluetooth Keyboard - TONAL GRAPHITE - US INT'L
LOGITECH K380S Multi-Device Bluetooth Keyboard - TONAL GRAPHITE - US INT'L е компактна безжична Bluetooth клавиатура, създадена за удобно писане и лесно превключване между няколко устройства.
С ултратънък дизайн и Easy-Switch бутон за Bluetooth, LOGITECH K380S Multi-Device Bluetooth Keyboard - TONAL GRAPHITE - US INT'L помага да работите по-гъвкаво – от лаптоп и настолен компютър до таблет. Подходяща е за ежедневна продуктивност, дистанционна работа и мобилна употреба, когато търсите компактна клавиатура без излишни кабели.
Клавиатурата поддържа популярни платформи като Windows, Mac, iOS и Android, а дългият живот на батериите (до 24 месеца) намалява нуждата от честа подмяна. Това я прави практичен избор за всеки, който търси multi-device клавиатура и надеждна Bluetooth клавиатура за няколко устройства.
| Производител: | LOGITECH |
| Модел: | 920-011851 |
| Тип устройство: | Клавиатура |
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Безжичен |
| Тип свързване: | Безжична Bluetooth |
| Безжична технология: | Bluetooth 3.0 |
| Форм фактор: | Compact |
| Характеристики на клавиатурата: |
|
| Функции на бутони/клавиши: |
|
| Съвместимост на платформата: |
|
| Съвместими устройства: |
|
| Изисква периферни устройства: |
|
| Локализация: | US English |
| Външен цвят: | Graphite |
| Вградени устройства: | Индикатор - светодиод |
| Поддържан клас на размера на батерията: | AAA |
| Брой включени батерии: | 2 |
| Нужен брой батерии: | 2 |
| Средно време за работа на батерия: | До 24 мес. |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Комплект с мишка: | НЕ |
| Кирилизация БДС: | НЕ |
| Светеща клавиатура: | НЕ |
| Геймърска клавиатура: | НЕ |
| Тип на клавишите: | Механични |
| Ширина: | 279 мм |
| Височина: | 124 мм |
| Дълбочина: | 16 мм |
| Номинално тегло: | 0.423 кг |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| EAN: | 5099206111158 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














