| Категория: | Камери за видеонаблюдение |
| Производител: | |
| Модел: | IPC322E-IR-F60-I |
| Технология: | IP ONVIF |
| Разделителна с-ст: | 2 Mpx - Full HD |
| Корпус: | Купулна - DOME |
| С микрофон: | ДА |
| Нощно виждане IR: | до 30 м. |
| Мин. фокусно разстояние: | 6 мм |
| Обектив: | 6.0 mm |
| Макс. фокусно разстояние: | 6 мм |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
138.00 EUR
138.00 EUR
Камера UNV IPC322E-IR-F60-IN, 2MP, вандалоустойчива, фиксирана куполна, PoE
| Sensor: | 1/2.8", 2Megapixel, progressive scan CMOS |
| Shutter: | Auto/Manual, 1/6~1/8000 s |
| Lens: | 6 mm |
| Angle of View (H): | 53.2° |
| Day/Night: | IR-cut filter with auto switch (ICR) |
| Min. Illumination: |
|
| Max. Resolution: | 1920 × 1080 |
| Video Compression: | H.264, MJPEG |
| Frame Rate: | 1080P (1920×1080) 30 fps; 720P (1280×720) 30 fps; D1 (720×576) 25 fps |
| Audio Compression: | G.711 |
| Back-end Storage: | Dual direct-to-iSCSI data block storage |
| Compatible Integration: | ONVIF, IMOS,API |
| Network: | 10M/100M Base-TX Ethernet |
| Power Supply: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

